Otevírací doba

Pondělí - Pátek

Václavské náměstí 808/66

Praha 1, 110 00

Specifikace a služby rozvodového právníka

Rozvodový Právník

Ve své advokátní kanceláři poskytuji pomoc a poradenství při rozvodových řízení. Provedu Vás celým procesem od sepsání žádosti, přes veškerá soudní řízení až po samotné rozvedení manželství a svěření dětí do péče.

9

Let zkušeností

150+

Soudních jednání

100+

Spokojených klientů

O mně

Co nabízí

Rozvodový právník

Někdy v manželství nastane situace, kdy se partneři rozhodnou, že bude lepší jít si každý svou vlastní cestou.

Někdy v manželství nastane situace, kdy se partneři rozhodnou, že bude lepší jít si každý svou vlastní cestou. Pokud se manželé nechtějí nadále podílet na společném soužití, je jejich jediným možným řešením rozvod.

Jsme si vědomi toho, že rozvod není příjemná záležitost, a proto se snažíme klientům tuto obtížnou cestu usnadnit profesionálním přístupem. Jakožto rozvodoví právníci v Praze mám s rozvody větší zkušenosti, než kolegové, působící v rodinném právu.

Je potřeba si uvědomit, že každý advokát se specializuje na jinou oblast práva. Neznamená to, že by pak neměli potřebné zkušenosti a nerozuměli oblasti rodinného práva, ale mnohdy nemají s rozvodovým řízením takové zkušenosti, jako právě rozvodoví právníci.

I když je rozvodové řízení nepříjemnou situací, ve které panují obavy a hádky, lze si rozvodový proces usnadnit. Stačí si najmout profesionálního rozvodového právníka z Prahy, který Vám v těchto těžkých chvílích bude oporou. Rozvodový právník v Praze dokáže Vaše potřeby odhadnout nejlépe.

Rozvodového právníka je vhodné vyhledat v případě, že se s partnerem nejste schopni dohodnout na všech okolnostech, které rozvod provázejí. Jedná se o dohodnutí se na vypořádání společného jmění manželů a také o dohodu, související s péčí o nezletilé děti.

Rozvodový právník v Praze připraví potřebnou dokumentaci a bude Vás zastupovat u soudu. V neposlední řadě také bude rozvodový právník mediátorem mezi Vámi a druhou stranou v případě, že vzájemná komunikace mezi manžely je na bodu mrazu. Výhodou rozvodového právníka je, že dokáže jednat s protistranou bez emocí a s klidnou hlavou. Což je jistě žádoucí pro obě strany. Díky rozvodovému právníkovi se vyhnete zbytečným sporům, které by nevedly k žádnému racionálnímu řešení.

I v případě nesporného rozvodu je vhodné obrátit se na rozvodového právníka a sjednat si alespoň konzultaci. Rozvod není snadnou záležitostí a je lepší mít informace od někoho, kdo se dané oblasti věnuje řadu let, než si jen načíst pár článků o rozvodovém řízení na internetu. Nevyplatí se vycházet z neověřených informací z internetu. Riskujete tím, že se dopustíte zbytečných chyb. Návštěvou rozvodového právníka můžete ušetřit čas i peníze. Díky rozvodovému právníkovi se můžete vyvarovat fatálních chyb, které by Vás mohly stát majetek. A to přece nechcete.

Samozřejmostí je absolutní diskrétnost a ochrana soukromí klienta. Všechny případy řešíme svědomitě tak, jako by se jednalo o naši vlastní záležitost.Pokud hledáte právníka z Prahy, který funguje nonstop, jste na správné adrese. Naši rozvodoví právníci se přizpůsobí Vašim časovým potřebám i nad rámec běžné pracovní doby. Nabízíme růběžné informování o stavu Vašeho případu, nonstop asistenci a také výhodné ceny. Naše ceny jsou nastavené tak, aby byly naše služby dostupné pro každého.

Rozvodový právník v Praze nabízí:

Společně sepíšeme a zkontrolujeme návrh na zahájení rozvodového řízení

Společně sepíšeme a zkontrolujeme dohodu o vypořádání společného majetku a sepíšeme návrh na schválení této dohody soudem

Společně sepíšeme zkontrolujeme dohodu, týkajícíse péče o děti a sepíšeme návrh na schválení této dohody soudem

Zastoupím Vás při rozvodovém řízení před soudem

Vysvětlím vešeré nejasnosti, týkající se rozvodu a rozvodového řízení

Jste v dobrých rukou!

Léta praxe

Léta zkušeností